Výprava za sněhem Friš 9.-11.2.2023 🌦️😅⚜️

Výprava měla být původně na bězky, jak vypovídá název, ale nebyl sníh.😭😭😭 Vyrazili jsme hned po škole v pátek. Jeli jsme vlakem na Hojsovu Stráž a po „kratším výšlapu“ do kopečka jsme se ubytovali na chatě Friš. Večer jsme hráli jedlé hry -> čokoláda, lentilky a tak.

Na sobotu byl připravený celodenní výlet, vyšlo nám krásné počasí a po cestě jsme hráli spoustu her v lese. Stromečky! 🌲->🌲->🌲 Po těžkém výstupu, kde některé z nás hnala už jen představa palačinek, jsme dorazili na Pancíř, kde jsme se občerstvili a klouzali se dolů na chatu. Je zajímavé, že jsme vyrazli z kopce a k chalupě přišli taky z kopce. Kouzlo ✨Večer jsme si zahráli Azquíz o Šumavě.

V neděli už nám bohužel počasí tolik nepřálo a hned po rozcvičce začalo poprchávat. Jelikož ale nejsme z cukru, vyrazili jsme si po snídani zahrát trochu brutální sobí šlachu.🌧 Potom jsme plánovali, jak můžeme pomoci ke stavbě nového vzdělávacího centra v Českém údolí a máme spoustu nápadů na vyrábění.✂ Nakonec nás čekal úklid a cesta domů! 🚂

Fotky zde: Výprava za sněhem Friš | Zonerama.com

Chroust